posadzki maszynowe.WYLEWKI,Jastrychy,Mixokretem-Ostrów Wlkp i okolice

Kontakt

Posadzki maszynowe,WYLEWKI,Jastrychy-
Specjalnością firmy POS-bud jest wykonywanie posadzek właściwych , wylewek cementowych z zaprawy w technologii półsuchej.

Posadzki wykonujemy przy użyciu profesjonalnych maszyn spalinowych typu mixokret z uwzględnieniem zacieraczek i niwelatorów potrzebnych do prawidłowego wykonania usługi.
Posiadamy wykwalifikowane brygady posadzkarskie.

Do wykonania posadzki stosujemy wszelkiego rodzaju komponenty począwszy od taśm dylatacyjnych *mikrozbrojenia - * włókien polipropylenowych * propylenowych * chemie budowlaną * plastyfikatory, jak i inne środki zabezpieczające posadzke przed naprężeniami, i termokurczliwością.

Na życzenie po wcześniejszej konsultacji przygotowujemy podłoże pod wylewke kompleksowo .W zakres pracy wchodzi -wypoziomowanie powierzchni przy pomocy przyżądów laserowych ,wytyczenie powierzchni lanych-konsultacja,* rozłożenie izolacji i termoizalacji, (folia budowlana, styropian; dylatacja , nacięcia , zatopienie siatki w betonie) .

Działamy na małych jak i dużych obiektach budowlanych,jak domkach jednorodzinnych ,szeregowce, bloki ,hale o różnej kubaturze i przeznaczeniu.

Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia SOLIDNE i TERMINOWE wykonanie usługi.
Wymierzymy i wyliczymy ilość towaru potrzebną do wykonania zlecenia.
Tel.727545646

‌ Ostrów Wielkopolski

Data dodania: 23/02/2019 Zmodyfikowane: 19/07/2019

posadzki maszynowe.WYLEWKI,Jastrychy,Mixokretem-Ostrów Wlkp i okolice posadzki maszynowe.WYLEWKI,Jastrychy,Mixokretem-Ostrów Wlkp i okolice posadzki maszynowe.WYLEWKI,Jastrychy,Mixokretem-Ostrów Wlkp i okolice posadzki maszynowe.WYLEWKI,Jastrychy,Mixokretem-Ostrów Wlkp i okolice

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB