OSUSZANIE PO ZALANIU WYNAJEM OSUSZACZY BUDOWLANYCH

Cena: 20.00 Bielsko-Biała

Kontakt

Firma Firbau specjalizuje się w osuszaniu zalanych wodą piwnic, garaży, domów, mieszkań, hal, budynków użyteczności publicznej na poziomie niskiego parteru. Nasze pochłaniacze wilgoci doskonale radzą sobie z zalanymi pomieszczeniami, podmokniętymi fundamentami, mokrymi murami i ścianami. Nasza oferta zaczyna się od propozycji profesjonalnego wypompowania wody za pomocą specjalistycznych pomp i odkurzaczy do poziomu 0. Kolejnym punktem osuszenia pomieszczenia jest ustawienie odpowiedniej mocy i wydajności urządzeń osuszających – pochłaniaczy wilgoci, które usuną zawilgocenie z posadzki, fundamentu, muru, ściany.

Po dokładnym osuszeniu i skontrolowaniu profesjonalnym urządzeniem poziomu wilgotności w posadzce, fundamencie, murze czy ścianie, konieczne są czynności zapobiegające rozprzestrzenianiu się pleśni i grzybów. Nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem ozonującym lub hydroksylującycm.

Nasze usługi polecamy też w przypadku właścicieli nieruchomości objętych ubezpieczeniem budynku od zdarzeń nagłych, oferujemy pełny zakres pomocy odzyskania należności za osuszanie pomieszczeń, wystawiając kosztorys i fakturę vat.

www.firbau.pl
www.hydroksyl.pl
tel. 601 097 401

‌ Bielsko-Biała

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 09/10/2020

OSUSZANIE PO ZALANIU WYNAJEM OSUSZACZY BUDOWLANYCH OSUSZANIE PO ZALANIU WYNAJEM OSUSZACZY BUDOWLANYCH OSUSZANIE PO ZALANIU WYNAJEM OSUSZACZY BUDOWLANYCH OSUSZANIE PO ZALANIU WYNAJEM OSUSZACZY BUDOWLANYCH

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB