Załóż Konto Przekorzystne Biznes

Kontakt

Konto Przekorzystne Biznes

0 zł za konto i aktywne korzystanie z karty
0 zł za przelewy mobilne
do 1000 zł premii


Korzyści dla klienta
Za założenie Konta Przekorzystnego Biznes w promocji „1000 zł premii dla firm - III edycja”, Klient może zyskać nawet 1000 zł premii.

1) Aby otrzymać 200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes wystarczy wykonać przelewy do ZUS na kwotę minimum 100 zł miesięcznie w trzech kolejnych miesiącach zrealizowanych w terminie do 3 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia rachunku oraz w terminie do 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku minimum jedną transakcję bezgotówkową na kwotę min. 50 zł kartą debetową Mastercard wydaną do nowo otwartego rachunku, jeden przelew przez aplikację PeoPay na kwotę min. 200 zł.

2) Aby otrzymać dodatkowe 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes wystarczy otworzyć rachunek poprzez podstronę internetową Banku (online) lub bankowość elektroniczną Pekao24 lub aplikację PeoPay lub infolinię Banku Pekao S.A. (Pekao Direct) i spełnić warunki wymienione powyżej.

3) Aby otrzymać 200 zł za transakcje wymiany walut, wystarczy w terminie 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia rachunku wykonać transakcje wymiany walut pomiędzy swoimi rachunkami w Banku Pekao S.A. na równowartość minimum 20 000 zł.

4) Aby otrzymać 200 zł za umowę o terminal płatniczy wystarczy zawrzeć z Bankiem umowę o terminal płatniczy, a następnie przyjąć przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu od otwarcia rachunku płatności w terminalu na kwotą min. 500 zł miesięcznie.

5) Aby otrzymać 300 zł za umowę kredytu, pożyczki lub karty kredytowej Mastercard wystarczy w terminie do 6 pełnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otwarty został rachunek, wziąć kredyt, pożyczkę zabezpieczone gwarancją BGK de-minimis, EFI COSME, EFI EaSI lub kartę kredytową na kwotę minimum 20 000 zł.

Promocja trwa od 1 października 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. i nie dotyczy podmiotów, które w okresie od 1 października 2019 r. do 30 września 2020 r. posiadały rachunek rozliczeniowy w Banku Pekao S.A.

Szczegółowe warunki dostępne są na stronie reklamodawcy.

LINK poniżej:

‌ Kalisz

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 30/11/2020

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB