Masz problem , pomożemy Ci niechirurgiczne przedłuzanie włosów Dorota Olejniczak

Cena: 1.00 Poznań

Kontakt

Łysienie, nadmierne wypadanie włosów to problemy z którymi pomożemy się uporać!!!
Czeka cie leczenie ? Stracisz czasowo włosy ? Możesz być piękna nawet podczas choroby !!!

Każda osoba jest dla nas wyjątkowa a jej problem szczególny, dlatego proponowane rozwiązania są zawsze indywidualne i niepowtarzalne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, najwyższej jakości materiałom, naszemu wieloletniemu
doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze, masz pewność znakomitego i naturalnego efektu zarówno w przypadku problemów z łysieniem, wypadaniem włosów jak i przy zagęszczaniu włosów zbyt rzadkich.Metoda Hairmed to rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie są usatysfakcjonowani wyglądem i kondycją swoich włosów.

To skuteczny sposób na łysienie i wypadające włosy jak i na cienkie, rzadkie włosy. Pozwala na nieinwazyjne zagęszczanie włosów, a także uzupełnienie wszelkiego rodzaju ubytków włosów powstałych przez łysienie (androgenowe, plackowate, bliznowaciejące i inne), choroby, urazy, oparzenia, chemioterapię czy naświetlanie.

Jest to niechirurgiczna i nieinwazyjna metoda uzupełniania włosów, skuteczna na łysienie i wypadanie włosów, która nie niesie ze sobą żadnego ryzyka, a pozwala uzyskać doskonale naturalną fryzurę.
NIE CZEKAJ ZADZWOŃ JUZ DZIS NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Pozdrawiam
Dorota Olejniczak

perukidorothy.pl

‌ Poznań ›› Księżycowa
3/21

Data dodania: 03/04/2019

Masz problem , pomożemy Ci niechirurgiczne przedłuzanie włosów Dorota Olejniczak Masz problem , pomożemy Ci niechirurgiczne przedłuzanie włosów Dorota Olejniczak

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB