Maszyna do produkowania kolan

Kontakt

Maszyna dla kolanek UEM 150 – to jest bardzo i szybkie i wygodne urządzenia dla produkowania kolanek z rur zwijanych z blachy. Start maszyny rozpoczyna się z instalacji rury w maszynie, nacisku na przycisk „Start” i za kilka sekund wy otrzymajecie gotowe kolano dla systemy rynnowej albo dla komiona dachowego. Obudowa maszyny wykonana ze stali wysokiej jakości, dobry silnik mocnością 1,4 kW i elektronika tylko od najlepszych producentow zawiera długi termin ekspluatacji i doskonałą wydajność.
Maszyna wyposażona panelem sterowynia, mocnym silnikiem z reduktorem, matrycami dla robienia kolan rożnych średnic (do wyboru 3 szt, w zakresie od 80 do 150 mm ). Opcjonalnie można wyposażyć maszynę matrycami dla robienia kolan z rur rożnych średnic. Dostawa po całej Polsce gratis. Zadzwoń do informacji detalicznej.

Data dodania: 07/04/2017

Maszyna do produkowania kolan Maszyna do produkowania kolan Maszyna do produkowania kolan Maszyna do produkowania kolan Maszyna do produkowania kolan Maszyna do produkowania kolan Maszyna do produkowania kolan

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB