Hurtownia sztucznych kwiatów Terjan - bogata oferta

Cena: 1.00

Kontakt

Minął czas, kiedy kwiaty sztuczne bezpośrednio kojarzyło się z kiczem i fuszerką. Branża uległa profesjonalizacji i dzisiaj możemy zachwycać się niecodziennymi kompozycjami z precyzyjnie wykonanych elementów. Kwiaty sztuczne mogą być niemal dowolnie wykorzystywane przy aranżacji wnętrz, ponieważ nie jest im straszne żadne miejsce w pomieszczeniu, brak dostępu do naturalnego światła, nie wspominając o wymogu podlewania. Jest to szczególnie użyteczne zwłaszcza przy planowaniu wystroju lokali użytkowych takich jak prywatne gabinety medyczne, kancelarie prawne, zakłady fryzjerskie czy inne tego typu placówki.

Sztuczne kwiaty jak prawdziwe i akcesoria florystyczne wysokiej jakości!

W naszej ofercie znajdują się rozmaite kwiaty sztuczne, sukulenty, kaktusy i skalniaki, gałązki ozdobne, liście, łodygi, stelaże, susz egzotyczny, bluszcze i girlandy, kule i wianki, doniczki, osłonki, naczynia, wazony i inne akcesoria pokrewne. Kwiaty sztuczne nadają się zarówno do wystroju pomieszczeń, jak również do ozdobienia wydarzeń cyklicznych w rodzaju targów czy konferencji, są także świetnymi komponentami scenografii do sesji zdjęciowych w zamkniętych studiach z silnym światłem sztucznym. Jest to również częsty i rozsądny wybór podczas ceremonii upamiętniających zmarłych i elegancki zastępnik kwiatów żywych na zimniejsze okresy w roku.

Hurtownia sztucznych kwiatów z tradycją

Jako Terjan działamy na rynku od 1999 roku. To ponad 20 lat produkcji sztucznych podkładów i hurtowej sprzedaży kwiatów i dodatków florystycznych. Konsekwentnie poszerzamy asortyment, by nasi Klienci mieli jak najszerszy wybór. Jednocześnie dbamy o to, by nasza oferta była atrakcyjna cenowo, dzięki czemu Terjan, jeśli chodzi o hurtownie florystyczne, wypada naprawdę korzystnie. Wysyłkę prowadzimy na terenie całej Polski i krajów Unii Europejskiej, jednak można przeprowadzić zakupy również u nas na miejscu - to samo tyczy się odbioru zamówienia.

Hurtownia stacjonarna jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 20.00, w soboty w godz. 8.00 - 16.00. W niedzielę nieczynne! Obsługa sklepu internetowego pracuje od pon. do piątku w godz. 9.00-16.00. Zachęcamy do wizyty na naszej witrynie terjansklep.com.pl, jak również do kontaktu telefonicznego 500 777 852.

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 25/07/2020

Hurtownia sztucznych kwiatów Terjan - bogata oferta

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB