Narożnik tapicerowany Enigma Super Promocja

Cena: 949.00 Miasteczko Śląskie

Kontakt

Promocja super cena: 949,00 zł (bez promocji: Cena poprzednia: 1045,00 zł).
Narożnik tapicerowany Enigma z funkcją spania to funkcjonalny i bardzo praktyczny mebel, dzięki czemu doskonale wkomponuje się do każdego wnętrza. Cechuje go skandynawski design głównie ze względu na drewniane, jasne nóżki.
Narożnik Enigma w standardzie wykonano w całości na piance T-28, która jest typowym wypełnieniem stosowanym w meblach tapicerowanych. Pianka T-28 jest oczywiście mniej odporna na odkształcenia niż użycie dodatkowo sprężyny bonellowej czy falistej. Istnieje możliwość zamówienia narożnika Enigma z użyciem sprężyn bonellowych oraz innej tkaninie za dopłatą. W tej sprawie prosimy o kontakt ze sprzedawcą.
Luźne poduchy pozwalają na przyjęcie wygodnej pozycji podczas siedzenia. Dodatkowo mebel wyposażony jest został w dwa pojemniki na pościel. Zapraszam na arenameblowa :).
Zastosowano tu w standardzie wspomaganie otwierania podczas rozkładania kanapy do spania.

‌ Miasteczko Śląskie

Data dodania: 29/09/2019

Narożnik tapicerowany Enigma Super Promocja Narożnik tapicerowany Enigma Super Promocja Narożnik tapicerowany Enigma Super Promocja Narożnik tapicerowany Enigma Super Promocja Narożnik tapicerowany Enigma Super Promocja

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB