Maskownica rur i kabli - imitacja drewna na wymiar

Cena: 1.00 1

Kontakt

Chcesz zamaskować rury, przewody, ciągi wentylacyjne bądź inne instalacje? Sprawdź ofertę producenta ozdobnych imitacji drewna! Przy użyciu naszych desek rustykalnych, ceowników i kątowników w trakcie maskowania dodasz wnętrzu rewelacyjny, ciekawy charakter. 
Produkujemy:
ceowniki symetryczne i asymetryczne, zamykane deską albo klinem też z dekoracyjnymi krawędziami,
narożniki drewnopodobne, 
profile płaskie pełne jak i przelotowe, 
deski elastyczne.

W naszej ofercie znajdziesz belki rustykalne o ogromnych gabarytach: wysokość i szerokość ścianek do 38 cm, a długość maksymalnie 5 metrów. Nie zapominaj, że zamawiając deski i belki ozdobne na wymiar oszczędzasz, albowiem nie płacisz za odpad. 

Przy użyciu naszych materiałów ekspresowo i estetycznie zamaskujesz także zarysowania tynków i sufitów, podciągi, nawiewy, przewody. A to wszystko w luksusowym i wyszukanym stylu starego drewna. Do wyboru masz aż pięć ultra realistycznych wzorów w 28 odcieniach. 
Żeby zauważyć na swoje oczy wyjątkowo realistyczne wzory 3d naszych wyrobów, zamów już w chwili obecnej darmowe próbki na stronie www.plastmaker.pl (koszty przesyłki to tylko 15 zł). Zamów próbki poprzez telefon: 721 564 516. Zapraszamy!

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 27/06/2022

Maskownica rur i kabli - imitacja drewna na wymiar

Wyślij e-mail

Możesz wysłać pliki z tym rozszerzeniem: txt, jpg, jpeg, png, zip, pdf, doc Maksymalny rozmiar pliku: 2 MB