ZOSTAŃ OPIEKUNKĄ NIEMIECKIEJ ARTYSTKI- 1450 EURO + 100 EURO PREMIA- DREZNO

Cena: 5800.00 zł Głogów

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy, Dresden
Termin wyjazdu: od zaraz na 2 miesiące
Wynagrodzenie: 1450 euro netto + 100 EURO PREMIA WAKACYJNA

Ogólny opis:
Do opieki Pani w wieku 72 lata, o wadze 68 kg i wzroście 165cm. Seniorka jest artystką, duszą towarzystwa, bardzo otwarta osoba. Podopieczna zmaga się z chorobą nowotworową w początkowym stadium, jest sprawna fizycznie i psychicznie. Mieszka samotnie w apartamencie w centrum miasta o powierzchni 180 m2. Seniorka lubi podróżować, zwiedzać, jest cały czas aktywna fizycznie.
Do obowiązków Opiekunki należy: prowadzenie domu, kontrolowanie przyjmowania leków, wspólne spędzanie czasu. Trzy razy w tygodniu przychodzi do pomocy Pani do sprzątania.
Do dyspozycji Opiekunki osobny pokój z łazienką, Internet,

Obowiązki:
-prowadzenie domu
-zakupy
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach
-wspólne aktywne spędzanie czasu
-dbanie o ogród

Wymagania:
- język niemiecki dobry
- doświadczenie w opiece
- dyspozycyjność
- chęć i gotowość do wyjazdu

SPRAWDZONA OFERTA !

Zapewniamy:
* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50 EURO
* 100 euro za przejście do nas z innej firmy
* 400 zł brutto przy drugim wyjeździe z naszą firmą oraz ciągłość w zatrudnieniu i ubezpieczeniu
* Podwójne diety i premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży lub transport
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (cv+zdjęcie) na adres: sjarmuz.rekrutacja@gmail.com

tel: 570 718 736
tel: 731 913 716
Lub wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy!)

pracujemy w dni robocze od 8 do 16
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.pracadlaopiekunek24.pl

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 07/05/2018