Zastępstwo: Opieka nad Panią Henrike, 1300 euro/miesiąc

Cena: 5000.00 zł

Kontakt

Miejsce zlecenia: okolice Darmstadt
Preferowany czas zlecenia: 6 tygodni

Opis zlecenia:
Pani Henrike ma 85 lat. Podopieczna cierpi na lekką demencję. Poza tym ma problemy ze słuchem (nosi aparat) a także choruje na zaburzenia rytmu serca. Seniorka porusza się przy rollatorze, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Jest kontynentna – sama korzysta z toalety. Jest dość samodzielna, potrzebuje pomocy przy myciu. Codziennie przychodzi pflegedienst.

Warunki mieszkaniowe:
Pani Henrike mieszka w domu wielorodzinnym. Opiekunka ma własne, oddzielne mieszkanie na poddaszu. W domu jest dostęp do mediów: Tv oraz internetu.

Obowiązki opiekunki:
- prowadzenie gospodarstwa domowego,
- pomoc w myciu,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach.

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- miłe usposobienie.

Oferujemy:
- stawka 1300 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji przez GoWork.pl Andrzej Kosieradzki z siedzibą ul. Starowiejska 172, 08-110 Siedlce zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE nazywanego ogólnym Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO).

Data dodania: 19/09/2018