Wakacyjna rekrutacja !W naszym biurze mamy najlepszą kawę !

Kontakt

Opis stanowiska pracy
Nowa rekrutacja do nowych oddziałów w Polsce, do obsadzenia jest kilka wakatów.
Kim jesteśmy?
Firma działająca w ramach wspólnoty organizacji w całej Polsce, zajmująca się stałą i profesjonalną obsługą klientów zewnętrznych.
Nastawieni na rozwój, efektywne szkolenia i pogłębianie wiedzy z zakresu coachingu, rozwoju personalnego/PR, kreujemy drogę Partnera Biznesowego tak, aby końcowy stopień=SUKCES.
Szukamy osoby, która wprowadzi świeże spojrzenie na wizerunek kontrahenta oraz poprowadzi Jego projekt tak, abyśmy pod koniec dnia mogli powiedzieć MY=SUKCES.

Wymagania:
• dyspozycyjność na pełny etat
• chęć nauki i rozwoju osobistego
• świeże spojrzeniu
• ukierunkowanie na rozwój firmy
• otwartość i chęć podejmowania wyzwań
• znajomość Pakietu Office
• mile widziana znajomość języka obcego

Oferujemy:
• współpracę w młodym, zgranym zespole
• udział w szkoleniach ogólnopolskich
• wsparcie kadry zarządzającej na każdym z etapów
• rozwój personalny
• codzienne poszerzanie swoich umiejętności
• benefity: pakiet Multisport, LuxMed
• wysokie wynagrodzenie (2tys-4tys)
• po okresie próbnym umowa o pracę

Przyszłe obowiązki:
• kreowanie ścieżki marketingowej kontrahentów
• prowadzenie PR partnerów biznesowych
• systematyczny nadzór nad dokumentacją firmy
• udział w codziennych szkoleniach
• na późniejszym etapie: przeprowadzanie szkoleń
• stały kontakt z partnerami biznesowymi firmy
• raportowanie działań Projektu
• praca indywidualna, a później zespołowa
• support procesów rekrutacyjnych firmy
Firma zapewnia szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe umożliwiające samorealizację zawodową oraz osiągniecie celów. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Data dodania: 19/06/2017