Kosmetyczka / Kosmetolog

Gabinet kosmetyczny na Targówku poszukuje kandydata na stanowisko:
Kosmetyczka/ Kosmetolog

- Stabilne warunki współpracy,
- Umowa o pracę/zlecenie
- Cały etat,
- Wynagrodzenie gwarantowane + system prowizyjny,
- Możliwość rozwoju, szkolenia,
- Samodzielne stanowisko,

Obowiązki:
- Wykonywanie zabiegów na twarz i ciało zgodnie ze standardami gabinetu,
- Dbanie o dobry wizerunek gabinetu,
- Rekomendacja i sprzedaż kosmetyków detalicznych,
- Wykonywanie zabiegów z zachowaniem najwyższych standardów BHP i obsługi klienta

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe (ukończone studium kosmetyczne lub studia wyższe na kierunku kosmetologia I lub II stopnia),
- Doświadczenie zawodowe minimum 1 rok na podobnym stanowisku,
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w soboty),
- Profesjonalizm, uczciwość, sumienność i punktualność

Jeśli zatem szukasz pracy, która będzie sprawiać Ci przyjemność, która będzie Cię rozwijać to wyślij swoje CV z informacjami o sobie, swoim doświadczeniu, umiejętnościach oraz ze zdjęciem.
patrycjalechowicz1@wp.pl
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

‌ Warszawa

Data dodania: 20/08/2019 Zmodyfikowane: 22/08/2019