Dermokonsultantka

W związku z dynamicznym rozwojem sieci HYGIEIA poszukujemy osobę na stanowisko: DERMOKONSULTANT/-KA

Miejsce pracy: KRAKÓW

Zakres obowiązków:
• Profesjonalna obsługa pacjentów zgodnie ze standardami naszej firmy
• Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję produktów kosmetycznych
• Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z pacjentami
• Udzielanie fachowej konsultacji z zakresu właściwości, stosowania i działania dostępnych dermokosmetyków
• Kontrola stanów magazynowych oraz terminów ważności dermokosmetyków

Oczekujemy:
• Znajomości dermokosmetyków
• Wiedzy z zakresu stosowania, działania i właściwości dostępnych kosmetyków
• Wykształcenia kierunkowego (preferowany profil kosmetyczny lub pokrewny)
• Nienagannej prezencji i wysokiej kultury osobistej
• Dyspozycyjności oraz zaangażowania do pracy
• Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Poszerzanie wiedzy i umiejętności
• Możliwość uczestniczenia w szkoleniach produktowych i sprzedażowych
• Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin lub na godziny
• Karta MultiSport
• Pakiet Opieki Medycznej
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na maila rekrutacja@hygieia.pl w tytule należy wpisać "DERMOKONSULTANT/-KA" . Prosimy także o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

‌ Kraków

Data dodania: 10/07/2019