Zatrudnimy Kierowców Kat. C+E BEZ DOŚWIADCZENIA

Pensja: 4500netto

Erontrans to firma, która jako wiodący lider na rynku transportowym "jedzie" z duchem postępu i potrzeb Kierowców. Słuchamy Was i zmieniamy się dla Was.

Centralna siedziba firmy:
Pruszcz Gdański (województwo pomorskie)

Oferujemy:
• Gwarantujemy także wynagrodzenie 4 500 zł na rękę miesięcznie podczas 2-miesiecznego okresu szkolenia
• Szkolimy pod okiem doświadczonych Kierowców-Trenerów w podwójnej obsadzie na trasach międzynarodowych
• Szkolisz się pracując międzynarodowo
• Pracujesz 23 dni w miesiącu

A po szkoleniu:
• Najwyższe stawki w Polsce
• Dodatek dla doświadczonych kierowców!
• Extra dodatek dla najefektywniejszych Kierowców za ponadprzeciętne wyniki!

Twoje zadania:
• realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem
• transport towarów na terenie UE
• holowanie naczep intermodalnych, plandek, chłodni i kontenerów
• przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie

Data dodania: 24/11/2021