Spedytor międzynarodowy - krajowy

Siedlce
Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów lub home office
Obowiązki
Pozyskiwanie zleceń spedycyjnych
Rozbudowa bazy klientów firmy oraz przewoźników
Obsługa zleceń spedycyjnych
Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

Wymagania
Doświadczenie min. 1 rok na stanowisku spedytora międzynarodowego / krajowego
Min. średnia znajomość języka angielskiego, inny język będzie dodatkowym atutem
Wysoka kultura osobista
Umiejętność pracy w zespole
Mile widziana własna baza klientów

Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym (podstawa +39% zysku od każdego zlecenia)
Narzędzia pracy (komputer, telefon)
Dobra atmosfera pracy
Możliwość rozwoju
Pakiet prywatnej opieki medycznej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt:hr@zinnerlogistics.com

‌ Rzeszów

Data dodania: 08/11/2019