Specjalista ds. Spedycji

Kontakt

Opis stanowiska:
• rozwój spedycji krajowej,
• budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami i przewoźnikami,
• wypełnianie postanowień kontraktowych,
• nadzór nad samochodami i ładunkami,
• współpraca z kierowcami oraz podwykonawcami,
• stała optymalizacja kosztów operacyjnych,
• administrowanie dokumentacją transportowo-spedycyjną,
• rozliczanie zleceń spedycyjnych
Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie,
• mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach w obszarze transportu lub spedycji,
• umiejętności analityczne,
• umiejętności koordynowania wielu zadań,
• samodzielność oraz szybkie działanie
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie oraz motywacyjny system premiowy,
• pracę dynamiczną i pełną wyzwań,
• możliwość rozwoju zawodowego zgodnie z ścieżką kariery,
• możliwość realizacji własnych pomysłów,
• niezbędne narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy),
• pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do
nauki).

‌ Stryków

Data dodania: 12/06/2019