Specjalista ds.pozyskiwania przewoźników

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych, transportu intermodalnego oraz logistyki.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Specjalista ds. pozyskiwania przewoźników

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zadania:
Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie podwykonawców / firm przewozowych do stałej współpracy
Organizowanie kampanii reklamowych i sprzedażowych w mediach społecznościowych i na forach branżowych
Prowadzenie spotkań handlowych z potencjalnymi oraz bieżącymi podwykonawcami
Sporządzanie ofert, a także bieżące negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami
Skuteczne finalizowanie umów
Ścisła współpraca z pozostałymi działami operacyjnymi firmy
Budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z kontrahentami
Raportowanie

Oczekiwania:
Doświadczenie na stanowisku spedytora lub handlowca mile widziane
Doświadczenie w pracy z przewoźnikami
Znajomość rynku TSL w zakresie krajowych i międzynarodowych firm przewozowych
Umiejętność identyfikowania zmian oraz dostrzeganie nowych możliwości na rynku
Komunikatywność, dobra prezencja, zdolności negocjacyjne
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Mile widziana znajomość języka ukraińskiego
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole;
Dobra organizacja czasu pracy
Efektywność poparta sukcesami
Elastyczność i doskonała intuicja
Doświadczenie w rekrutacji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Możliwość nieograniczonego rozwoju oraz zdobycie gruntownej wiedzy
Współpracę z doświadczonymi specjalistami z branży TSL
Ciekawe, innowacyjne projekty
Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników
Szkolenia wewnętrzne
Zdobycie cennego doświadczenia i ścieżkę kariery
Możliwość skorzystania między innymi z ubezpieczenia grupowego
Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL

Termin składania CV mija 16.09.2022

Data dodania: 29/08/2022