Specjalista ds. planowania/dyspozytor

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.
W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia
Twoje zadania:
• kompleksowa organizacja dojazdu kierowcy do miejsca odbioru
• planowanie i organizacja powrotów kierowców do Polski
• przygotowywanie tras oraz weryfikacja dokumentów typu faktury, rozliczenia kierowców
• monitorowanie realizacji zadań przez kierowców
• kontrolowanie liczby kierowców potrzebnych do realizacji zadań
• kontrolowanie i raportowanie jakości pracy kierowców
• kontakt z partnerami zagranicznymi
• współpraca z innymi działami w firmie
• optymalizacja zleceń ze względu na ich koszt oraz jakość
• realizacja wyznaczonych celów

Wymagamy od Ciebie:
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
• posiadania doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
• sprawnego posługiwania się pakietem MS Office, w szczególności MS Excel
• umiejętności planowania i organizowania pracy kierowcy oraz własnej pracy
• umiejętności analitycznego myślenia oraz umiejętności pracy pod presją czasu
• znajomości podstawowych przepisów związanych z transportem drogowym
• mile widziana znajomość obsługi programów i komunikatorów spedycyjnych ( Trans, TimoCom)
W zamian oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• stałe godziny pracy
• możliwość skorzystania między innymi z ubezpieczenia grupowego
• uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE – skontaktuj się z nami pod numerem 539 991 434!

‌ Gdynia

Data dodania: 09/10/2019