MIĘDZYNARODOWY KIEROWCA AUTOBUSU KAT. D

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 30 – letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.
Poszukujemy doświadczonych międzynarodowo kierowców autobusów kat. D z okolic miast: Gdańsk, Wrocław, Poznań.

Szukasz dobrze płatnej pracy? Chcesz zwiedzać świat za kierownicą nowego autobusu? Szukasz pracy dodatkowej lub chcesz związać się z firmą na stałe? Ta oferta sprosta Twoim oczekiwaniom.
Po więcej szczegółów zadzwoń pod numer +48 515 204 101

W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Obowiązki:
Odbiór nowych autobusów lub autokarów z fabryki we Wrocławiu lub Poznaniu i dystrybucja do Klientów na terenie całej Europy.

Wymagania:
• doświadczenie w prowadzeniu autokarów turystycznych/autobusów miejskich: min.1 rok
• prawo jazdy kategorii D, dodatkowe doświadczenie i uprawnienia kat. C+E będą niewątpliwym atutem
• kurs na przewóz osób, ważne orzeczenie lekarskie i psychologiczne
• karta kierowcy będzie dodatkowym atutem
• kultura osobista oraz komunikatywność i odpowiedzialność
• dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży po Europie
• dbałość o powierzone mienie
• sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
• mile widziane osoby mieszkające w Poznaniu lub okolicach , we Wrocławiu lub okolicach oraz w Trójmieście lub okolicach

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• elastyczny grafik
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub samozatrudnienie (w zależności od preferencji kandydata)
• terminową wypłatę wynagrodzenia
• kontynuację pracy po okresie próbnym w oparciu o umowę o pracę
• dla najbardziej zaangażowanych Kierowców - premie

Kontakt:
Kandydaci proszeni są o nadsyłanie CV + kserokopii prawa jazdy, dowodu osobistego i karty kierowcy drogą elektroniczną na adres e-mail:
autobusy2@erontrans.pl i kontakt telefoniczny pod numerem +48 503 109 495

Data dodania: 11/01/2022