Kierowca liniowy międzynarodowy kat. C+E

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Doświadczony kierowca liniowy w transporcie międzynarodowym kategorii C+E z ADR
Kierunki: Belgia, Holandia, Włochy, Rumunia
Baza wypadowa oraz punkt zrzutowy: Piotrków Trybunalski

Twoimi zadaniami będą:
• realizacje dostaw do klientów zgodnie z ustalonym harmonogramem
• dostawy w wyznaczone miejsca, punkty rozładunku
• transport towarów tandenem przejazdowym
• praca na linii w relacji Piotrków Trybunalski – państwa UE

Wymagamy od Ciebie:
• prawa jazdy kat. C+E oraz minimum rok doświadczenia w zawodzie kierowcy
• aktualnych badań lekarskich i psychotestów
• ADR-ów podstawowych
• zaświadczenia sanepidowskiego
• aktualnego kursu na przewóz rzeczy
• aktualnej karty kierowcy
• umiejętności planowania i organizowania własnej pracy
• świadectwa niekaralności
• samodzielności i uczciwości

Jesteśmy w stanie Ci zaoferować:
• start i koniec trasy w Piotrkowie Trybunalskim
• atrakcyjne wynagrodzenie
• premie nawet do 22% stawki dziennej
• różne formy zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną lub działalność gospodarczą w zależności od preferencji
• pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami
• możliwość skorzystania między innymi z ubezpieczenia grupowego, kart flotowych
• uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE – skontaktuj się z nami pod numerem 728 415 813 lub 539 991 434!

‌ Piotrków Trybunalski

Data dodania: 21/11/2019