KIEROWCA KAT. C+E – SKANDYNAWIA

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.
W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Kierowca kat. C+E – SKANDYNAWIA
Centralna siedziba firmy: Pruszcz Gdański (województwo pomorskie)
Twoimi zadaniami będą:
• praca w transporcie międzynarodowym na terenie Polska – Szwecja (włącznie z przeprawami promowymi)
• wyjazdy z województwa pomorskiego
• realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem
• system pracy 2 na 1, 3 na 1, 4 na 1
• przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie
Wymagamy od Ciebie:
• prawa jazdy kat. C+E oraz minimum rok doświadczenia w zawodzie kierowcy
• aktualnych badań lekarskich i orzeczenia psychologicznego
• mile widziane zaświadczenie sanepidowskie
• aktualnego kursu na przewóz rzeczy
• aktualnej karty kierowcy
• umiejętności planowania i organizowania własnej pracy
• samodzielności i uczciwości
Jesteśmy w stanie Ci zaoferować:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• premie nawet do 22% stawki dziennej
• różne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działal-ność gospodarczą)
• pracę w transporcie międzynarodowym
• pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami
• możliwość skorzystania między innymi z ubezpieczenia grupowego, kart flo-towych
• uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzyna-rodowym w branży TSL

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE – skontaktuj się z nami pod numerem 728 415 813!

‌ Pruszcz Gdański

Data dodania: 21/10/2019