Kierowca kat. C+E – kontenery codziennie w domu

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.
W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Kierowca kat. C+E – kontenery codziennie w domu zmiany po 12 godzin pracy
Od 6.00-18.00 i 18.00 - 6.00
Tylko 2 miejsca
System naczepowy
Praca od zaraz
Zadzwoń do mnie pod nr 539 991 434
Miejsce pracy: Łódź ul. Jędrzejowska 172
Zadania:
• podstawienie pustego kontenera do ponownego załadunku , bez pojazdu pod rampę
• odjazd z innym załadowanym wcześniej kontenerem
• praca wokół komina do 100 km
• praca w systemie zmianowym (6:00-18:00; 18:00-6:00) tydzień na tydzień
Wymagamy od Ciebie:
• doświadczenia na stanowisku kierowcy kat. C+E
• aktualnych badań lekarskich oraz testów psychologicznych
• aktualnego kursu na przewóz rzeczy
• aktualnej karty kierowcy
• chęci pracy w systemie zmianowym tydzień na tydzień
• umiejętności planowania i organizowania własnej pracy
• samodzielności i uczciwości
Jesteśmy w stanie Ci zaoferować:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• codzienne powroty do domu
• różne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działalność gospodarczą)
• pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami
• uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL
Kontakt:

Data dodania: 11/03/2022