KIEROWCA C+E – plandeka – 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 8/2 – polski dyspozytor

Pensja: 1900 – 2350 € brutto + diety 35 € + dodatki Warszawa

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 8/2, bez systemu
Rodzaj naczepy: plandeka
Wynagrodzenie: 1900 – 2350 € brutto + diety 35 € + dodatki
Miejsce pracy: Kassel, Hessen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
• prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu plandeka,
• przewóz ładunku w trasach po Niemczech i międzynarodowych

Warunki zatrudnienia:
• zatrudnienie w systemie zjazdowym 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 8/2 lub bez systemu,
• praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,
• zakwaterowanie w kabinie lub pomoc w znalezieniu mieszkania,
• możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego na Autohof – koszt 210 € miesięcznie,
• współpraca z polskim dyspozytorem,
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
• odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
• wynagrodzenie zależne od wybranego systemu pracy i Steuerklasse:
• w systemie 2/1 wynagrodzenie 1900 €brutto + diety 35 €,
• w systemie 2/2 wynagrodzenie 1250 € brutto + diety 35 €,
• w systemie 3/1 wynagrodzenie 1950 € brutto + diety 35 €,
• w systemie 4/1 wynagrodzenie 2100 € brutto + diety 35 €,
• w systemie 8/2 wynagrodzenie 2200 € brutto + diety 35 €,
• bez systemu wynagrodzenie 2350 € brutto + diety 35 €,
• dodatek do podstawy 50 € brutto za poruszanie się z wózkiem widłowym,
• dodatek 80-200 € netto miesięcznie za rozładunki,
• zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 3 lata

Mile widziane:
• uprawnienia na wózki widłowe,
• uprawnienia ADR podstawowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: m.kaszowska@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

‌ Warszawa

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 15/05/2022