Kierowca C+E (krótkie trasy)

Kontakt

Kierowca C+E
TRASY: POLSKA – NIEMCY – POLSKA

Opis stanowiska:
Stała trasa (jazda wokół komina) Wrocław-Niemcy-Wrocław
Praca wg dyspozycji Klienta
Możliwość codziennych powrotów do domu
Praca od poniedziałku do piątku (możliwa 1 sobota miesięcznie)
Wymagania:
Doświadczenie w transporcie międzynarodowym mile widziane
Prawo jazdy kategorii C + E
Aktualna karta kierowcy, zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy, ważne badania psychotechniczne
Oferujemy:
Atrakcyjne zarobki
Stabilne zatrudnienie
Nowoczesny tabor

ZADZWOŃ LUB NAPISZ:
M: +48 604158053
E: grzegorz@mirex.org
W: http://www.mirex-transport.eu/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FT Mirex z siedzibą w Skawinie, ul. Sadowa 10A, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie."

Data dodania: 15/03/2019