Asystent Agenta Celnego

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.

Zdobądź z nami zawód Agenta Celnego

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
• wsparcie Agenta Celnego w codziennej pracy
• administrowanie dokumentami funkcjonującymi w dziale celnym
• wprowadzanie danych do systemów spedycyjnych i celnych oraz wystawianie dokumentów celnych
• archiwizacja dokumentów
• dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i wizerunek firmy
Wymagamy od Ciebie:
• wykształcenie branżowe umożliwiające w przyszłości zdobycie wpisu na listę Agentów Celnych (logistyka, administracja, ekonomia)
• mile widziane doświadczenie na stanowisku asystenta agenta celnego lub pokrewnym
• dobrej znajomości języka angielskiego
• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
• organizacja pracy
• prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
• stałe godziny pracy
• uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
• stabilną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL
• możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE – osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: m.fabiszak@erontrans.pl

‌ Łódź

Data dodania: 07/12/2021