Technik Serwisu ds. Utrzymania Budynku - Inowrocław

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu poszukuje Kandydatów/ek na stanowisko:

Technik Serwisu ds. Utrzymania Obiektu
Miejsce pracy: Inowrocław

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!
Nr tel.: 600 530 817

Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie,
• Umowę o pracę, benefity pozapłacowe,
• Pracę w systemie zmianowym, tryb 8 godzinny,
• Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
• Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
• Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali.

Zadania:
• Realizacja eksploatacji technicznej budynków,
• Kontakt z podwykonawcami,
• Usuwanie awarii i prowadzenie remontów, rejestrowanie prac do wykonania w systemie obsługi zgłoszeń,
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania obiektu w zakresie technicznym,
• Nadzór realizacji podpisanych umów,
• Prowadzenie dokumentacji zgodnej z wymaganiami formalnymi.

Oczekujemy:
• Doświadczenia na stanowisku związanym z techniczną obsługą obiektów,
• Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
• Zaangażowania i proaktywnego podejścia do wykonywanych zadań,
• Współpracy i nastawienia na realizację celów,
• Umiejętności obsługi komputera,

Data dodania: 22/05/2018