Szukamy opiekunki z komunikatywnym niemieckim - GoWork.pl

Kontakt

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Opis zlecenia:
Miejscowość: Ettlingen.
Podopieczny: Pan Gerard, który ma 90 lat. W domu chodzi przy chodziku, na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego. Choruje na demencję, ma problemy z sercem oraz słuchem. Korzysta z pielucho – majtek.

Obowiązki opiekunki:
- prowadzenie gospodarstwa domowego, robienie zakupów,
- pomoc Panu w ubieraniu i rozbieraniu,
- pomoc w spożywaniu posiłków,
- pomoc podczas kąpieli,
- czuwanie w nocy,
- przenoszenie z wózka inwalidzkiego na łóżko.

Wymagania:
Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi być osobą niepalącą.

Co zapewniamy?
- pokrycie kosztów przejazdu do/z Niemiec,
- legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą,
- ubezpieczenie,
- wysokie zarobki, premie wakacyjne,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 530611659. Treść smsa: imię i nazwisko oraz województwo.
Zapraszamy do oddziału w Poznaniu:
ul. Święty Marcin 66/72
61-807 Poznań
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00
tel. 530611659 mail: klaudia.sobilo@gowork.pl

Data dodania: 19/12/2017