Szef kuchni - praca w Niemczech

Cena: 3500.00 zł Tarnów

Chateauform to francuska firma posiadająca ponad 50 restauracji w całej Europie, przeznaczonych dla firm. To idealne miejsca na zorganizowanie seminariów, szkoleń czy spotkań biznesowych.
To miejsca, gdzie w otoczeniu natury, praca łączy się z relaksem.

Aktualnie do jednej ze swoich restauracji, poszukuje pracownika na stanowisko:
SZEF KUCHNI

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0003

Miejsce pracy: Schloßstraße 1, 63860 Rothenbuch, Niemcy
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki:
- przygotowanie posiłków najwyższej jakości zgodnie z recepturami i standardami,
- opracowanie projektu menu,
- monitorowanie trendów w branży,
- kontrola stanów magazynowych,
- współpraca z działem sprzedaży, przy organizacji bankietów, imprez i konferencji,
- kształtowanie oraz dokonywanie racjonalnych zmian w zakresie menu (sezonowość) opracowywanie nowych przepisów we współpracy z przełożonym oraz dokonywanie kalkulacji cenowej.

Wymagania:
- dobra znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie na stanowisku szefa kuchni
- umiejętność tworzenia silnego, zmotywowanego i zaangażowanego zespołu
- znajomość aktualnych trendów gastronomicznych
- kreatywność i innowacyjne podejście do postawionych zadań

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 3500 euro brutto
- zapewnione zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym – koszt 200 euro miesięcznie
- zapewnione darmowe wyżywienie
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928

Gastamo Job Service – kompetencja – zaangażowanie – rzetelność - bezpieczeństwo

Data dodania: 13/11/2018