Stolarz meblowy- montaż i demontaż ekspozycji w sklepach meblowych (Niemcy)

EURO WELT jest certyfikowaną Agencją Pośrednictwa Pracy (KRAZ 12809) z siedzibą w Lublińcu.
Pomagamy specjalistom znaleźć zatrudnienie w krajach niemieckojęzycznych.
Jeśli jesteś fachowcem w swoim zawodzie, szukasz pracy w Niemczech lub Austrii- zadzwoń do nas.
Oferujemy pracę na niemieckich warunkach, z pełnym pakietem socjalnym, dostępem do opieki medycznej oraz pełnym wsparciem koordynatorów na każdym etapie współpracy.
Obecnie, dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
STOLARZ MEBLOWY
montaż i demontaż mebli w sklepie meblowym
Miejsce pracy: Niemcy, różne lokalizacje
Rodzaj umowy: zatrudnienie na niemieckich warunkach

Zadania:
- montaż i demontaż mebli w sklepie meblowym (zgodnie z planem)
- montaż i demontaż całych ekspozycji ( ścianki wiórowe)

Wymagania:
- wykształcenie jako stolarz
- min. 5 letnie doświadczenie zawodowe
- j. niemiecki na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny)
- odpowiedzialność
- chęć podjęcia pracy za granicą
- własny samochód będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
- wszelkie świadczenia przysługujące pracownikowi w kraju zatrudnienia (ubezpieczenie socjalne, emerytalne, chorobowe)
- pomoc w załatwianiu wszelkich formalności (zameldowanie, urząd skarbowy, zakwaterowanie)
- wynagrodzenie: 9,85 E brutto/h + 30 E diety, soboty: 11 E netto/h
- wynagrodzenie miesięczne netto: ok. 1700E - 1800 E ( po odciągnięciu podatku oraz kosztów zakwaterowania)
- zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach z dostępem do Internetu/ odpłatne
- możliwość rozwoju, nabywania doświadczenia oraz długofalowej współpracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania aplikacji na adres info@eurowelt.com.pl
Prosimy o dołączenie klauzuli o Ochronie Danych Osobowych.
Chętnie odpowiemy także na Państwa pytania. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do 16.00 pod nr telefonu: 660 080 799 lub 695 503 312
Dodatkowo świadczymy także usługi rozliczeń podatków ze wszystkich krajów europejskich oraz pomoc w uzyskaniu świadczeń takich jak zasiłki i dodatki zagraniczne.

Data dodania: 07/06/2017