Stolarz meblowy, montaż i demontaż ekspozycji meblowych

Kontakt

Agencja Pośrednictwa Pracy EURO WELT (KRAZ 12809).
Jesteśmy certyfikowanym biurem pośrednictwa pracy zajmującym się procesem rekrutacji polskich pracowników do niemieckich przedsiębiorstw. Współpracujemy z rzetelnymi, niemieckimi firmami, które zapewniają Państwu bardzo dobre warunki zatrudnienia, stały kontakt i opiekę. Wypłaty zawsze na czas!

Obecnie, w związku z ciągłym rozwojem, dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
STOLARZ MEBLOWY/ MONTAŻ I DEMONTAŻ EKSPOZYCJI W SKLEPACH MEBLOWYCH
Miejsce pracy: Niemcy, różne lokalizacje

**OPIS PRACY**
Praca na niemieckich warunkach, z pełnym pakietem socjalnym, dostępem do opieki medycznej oraz pełnym wsparciem koordynatorów na każdym etapie współpracy.

**ZADANIA**
→ montaż i demontaż mebli w sklepie meblowym (zgodnie z planem)
→ montaż i demontaż całych ekspozycji (ścianki wiórowe)

**WYMAGANIA**
→ wykształcenie jako stolarz
→ min. 5 letnie doświadczenie zawodowe jako monter mebli
→ komunikatywna znajomość j. niemieckiego
→ odpowiedzialność
→ chęć podjęcia pracy za granicą
→ własny samochód będzie dodatkowym atutem

**OFERUJEMY**
✔ legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
✔ wypłatę zawszę na czas (w razie potrzeby możliwe są również wcześniejsze przelewy)
✔ zarobki netto (na I Steuerklasse): 2000 Euro - 2240 Euro
✔ wynagrodzenie: 9,85 Euro brutto/h + 30 Euro netto diety, soboty: 11 Euro netto/h
✔ zakwaterowanie płatne przez pracownika/ koszty uzależnione od lokalizacji
✔ wszelkie świadczenia przysługujące pracownikowi w kraju zatrudnienia (ubezpieczenie socjalne, emerytalne, chorobowe)
✔ pomoc w załatwianiu wszelkich formalności (zameldowanie, urząd skarbowy, zakwaterowanie)
✔ możliwość rozwoju, nabywania doświadczenia oraz długofalowej współpracy

JEŚLI CENISZ SOBIE SZCZEROŚĆ, RZETELNOŚĆ, ZALEŻY CI NA DŁUGOTRWAŁEJ WSPÓŁPRACY- ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS:
Tel: 660 080 799 (Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze od 8:30 do 16:00)
e-mail: info@eurowelt.com.pl

Data dodania: 19/07/2017