Starachowice. Technik Energetyk / Hydraulik

Firma Gegenbauer Polska Sp. z o.o. zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko:

HYDRAULIK/ ENERGETYK

Miejsce pracy: powiat starachowicki, woj. świętokrzyskie.

Zadania:
• Wykonywanie i monitoring prac hydrauliczno-energetycznych w zakładzie przemysłowym
• Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z zapewnieniem sprawności działania urządzeń, instalacji i sieci w tym m. in.:
- wodno – kanalizacyjnych, CO, gazowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
• Przeprowadzanie oględzin, przeglądów, konserwacji, testów w podległych urządzeniach i instalacjach technicznych, ,
• Dbanie o właściwy porządek podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe,
• Posiadanie uprawnień SEP G2 i G3,
• Uprawnienia do obsługi zwyżki - mile widziane,
• Uprawnienia spawalnicze gazowe- mile widziane,
• Doświadczenie w obsłudze i konserwacji maszyn, systemów i urządzeń hydrauliczno-energetycznych,
• Umiejętności pracy w zespole,
• Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office – mile widziana.

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
• Praca w systemie 2 zmian,
• Umowę o pracę,
• Dobre warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
• System szkoleń podnoszący kwalifikację,

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie i podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883)

Data dodania: 24/08/2017