sprzedaż telefoniczna bank

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych dla dużego banku
Miejsce pracy : Katowice w siedzibie renomowanego banku

Twoje zadania:

• Telefoniczny kontakt z klientem i sprzedaż produktów klientom Banku
• Realizacja zakładanych celów ilościowych i sprzedażowych
• Nawiązywanie i rozwijanie długofalowej współpracy z Klientami

Jeśli :

• Chcesz zdobyć doświadczenie w wiodącej branży finansowej na rynku
• Jesteś nastawiony na cele sprzedażowe i wysoki zysk związany z ich realizacją
• Cenisz współpracę z gronem specjalistów, którzy zadbają o Twoje umiejętności i szkolenia
• Cechuje Cię wysoka kultura osobista i posiadasz zdolności interpersonalne
• Posiadasz wykształcenie min. Średnie
• Zależy Ci na umowie o pracę z prawdziwego zdarzenia
• Chcesz pracować od poniedziałku do piątku

Możemy zaoferować:

• Umowę o pracę na pełen etat już od 1 dnia
• Stałe godziny pracy 9-17 pon.-piątek
• Wsparcie Lidera od 1 dnia pracy
• Szkolenia wdrożeniowe, dzięki którym nasze produkty i kontakt z Klientem nie będą dla Ciebie przeszkodą
• Zgrany zespół i bardzo dobrą atmosferę w pracy
• Realną możliwość awansu w strukturach firmy
• Wysokie wynagrodzenie (podstawa + prowizja +premia.)
• Liczne konkursy
• Karta Benefit System - MultiSport
• Prywatna opieka medyczna - LUXmed

TO wszystko może być w zasięgu Twojej ręki

Kandydatów prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez DSA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Młynarska 48. Ponadto zgadzam się na przekazywanie moich danych osobowych innym podmiotom współpracującym z DSA Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn.zm.)".

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty

Data dodania: 29/05/2017