Sprzedawca w Salonie Meblowym

Cena: 2500.00 zł Pszczyna

Salon meblowy zajmujący się sprzedażą mebli głownie ze skóry poszukuje pracowników obsługi Klienta oraz pracownika działu reklamacji!

Miejsce pracy: Piasek k. Pszczyny
Salon Deko Meble ze skóry

Obowiązki:
- Sprzedaż mebli (lub obsługa reklamacji) w zależności od wybranego stanowiska

- doradzanie w wyborze mebli
- Dbanie o porządek i wygląd sklepu
- praca na komputerze
- inne prace zlecone

WYMAGANIA:
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)
- umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania
- uśmiech, uśmiech, uśmiech
- praca dla chętnych zostać z nami jak najdłużej

OFERUJEMY na początek:
- umowa zlecenie (max 6 miesięcy) – podczas okresu wdrażania się później umowa o pracę lub każda inna wybrana przez pracownika
- wynagrodzenie 12zł netto (na rękę)
+ premia od sprzedaży

GODZINY PRACY:
Elastyczny grafik zarówno w tygodniu jak i w weekendy

Salon otwarty jest codziennie w godz. 10-18

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV (ze zdjęciem)

Serdecznie Zapraszamy !!

PROSIMY O DODANIE KLAUZULI:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (Salony Meblowe DEKO) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Data dodania: 20/08/2018