Sprzedawca Samochodów Nowych Volkswagen Samochody Osobowe

Sieć Dealerska marki Volkswagen Samochody Osobowe istnieje od 1991 roku. Obejmuje ona zarówno pełno-funkcyjne salony dealerskie obsługujące Klientów, w obszarze sprzedaży samochodów nowych, używanych, obsługi serwisowej, jak i autoryzowanych partnerów serwisowych. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj i stale się rozwija podnosząc jakość obsługi Klientów. Obiekty spełniają najwyższe standardy koncernu Volkswagen pod względem architektonicznym i jakościowym.

Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta, aby marka Volkswagen wyróżniała się na tle konkurencji i była wzorem do naśladowania, pod względem wizerunkowym, ale i jakościowym.

Dla jednego z Dealerów, autoryzowanego salonu Volkswagen - Ster Sp. z o.o., poszukujemy osoby na stanowisko:

Sprzedawca samochodów nowych
Volkswagen Samochody Osobowe

Miejsce pracy: Radom

Twoje zadania będą polegały na:
— Bezpośredniej, stacjonarnej sprzedaży samochodów osobowych;
— Obsłudze Klientów w autoryzowanym salonie dealerskim;
— Aktywnym poszukiwaniu nowych szans sprzedażowych;
— Pozyskiwaniu potencjalnych Klientów z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. poprzez kontakt telefoniczny, Internet, udział w akcjach marketingowych i promocyjnych);
— Przygotowywaniu ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów;
— Realizacji planów sprzedażowych i celów jakościowych;
— Reprezentowaniu salonu na targach branżowych i eventach;
— Pracy z bazą danych – systematycznym raportowaniu aktywności handlowych w systemie CRM;
— Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Szukamy Kandydatek/ Kandydatów, którzy cechują się:
— Wykształceniem min. średnim (mile widziane wyższe);
— Doświadczeniem w pracy na stanowisku handlowym i/ lub w obsłudze Klienta;
— Motywacją do pracy;
— Gotowością do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności;
— Zdolnościami interpersonalnymi;
— Orientacją na wynik;
— Nastawieniem na Klienta i jego potrzeby;
— Wysoką kulturą osobistą;
— Inicjatywą własną, proaktywnością i zaangażowaniem;
— Sprawnością w obsłudze programów z pakietu MS Office;
— Prawem jazdy kat. B;
— Pasja motoryzacyjna i doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:
— Rozwojową pracę dla globalnej marki;
— Szkolenia firmowe i z ramienia importera;
— Stabilne zatrudnienie;
— Wynagrodzenie w formie podstawy, prowizji i bonusów od sprzedaży.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677).

Data dodania: 04/04/2018