Sprzedawca - Kasjer

Progresso, dla swojego Klienta, sieci największych sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
• Obsługa klienta, doradzanie w zakresie asortymentu,
• Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
• Dbałość o ekspozycję i zatowarowanie,
• Przygotowywanie i kontrola zamówień,
• Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
• Dbałość o porządek i wygląd sklepu

Wymagania:
• Minimum około roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
• Wysoka kultura osobista i nastawienie na klienta,
• Odpowiedzialność i zaangażowanie.

Co oferujemy:
• Pracę w młodym i energicznym zespole,
• Atrakcyjne wynagrodzenie, premie
• Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Szkolenia stanowiskowe.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@progresso.net.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 28/04/2017