Sprzątanie na basenie - Cetniewo

Sanpro Consulting BPO poszukuje dla swojego klienta osób do wykonywania prac porządkowo-czystościowych na terenie pływalni.

Miejsce pracy: Cetniewo

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-pracę w systemie zmianowym w godzinach 7-15; 15-22

Oczekiwania:
- dokładność
- umiejętność organizacji pracy własnej
- rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Zakres obowiązków:
- mycie obszaru wokół basenu
- dezynfekcja pomieszczeń

ZADZWOŃ: 510 - 012 - 861 / 727 - 003 - 036 / 510 012 290
lub wyślij wiadomość na e-maila:praca.icl@impel.pl
Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na sprzątanie basenu, oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Data dodania: 11/09/2018