Szukamy KIEROWNIKA OBIEKTU

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. – Agencja zatrudnienia (nr cert.13953) – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta –firmy zajmującej się usługami
porządkowo-czystościowymi poszukuje:

KIEROWNIKA OBIEKTU

Kraków i okolice

Zakres obowiązków:

· kontakt z klientem;

· zapewnienie ciągłości usługi;

· zamawianie materiałów do usług;

· rekrutacja pracowników.

Wymagania:

· motywacja do pracy;

· kultura osobista;

· pozytywne nastawienie;

· doskonała organizacja czasu i pracy;

· komunikatywność;

· prawo jazdy kat.b

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

· pracę w nowocześnie zarządzanej organizacji;

· wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy;

· narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: telefon, komputer, samochód.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres m.marchewka@impel.pl z dopiskiem:
„Kierownik obiektu-Kraków i okolice”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Kierownik obiektu oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90-318) przy ul. Sienkiewicza 85/87.

‌ Kraków

Data dodania: 14/01/2019