Pracownik porządkowy

Kontakt

Dla naszego Partnera poszukuję osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PORZĄDKOWY

Oferta skierowana jest do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym

Oferujemy:

Dogodne godziny pracy zmianowej (6-14; 14-22)

Dobra stawka godzinowa

Lokalizacja: Warszawa, ul. Wirażowa

Przeszkolenie i przygotowanie do pracy

Stabilne zatrudnienie w dobrej firmie – terminowe wypłaty!

Świetną atmosferę pracy

Wsparcie Zespołu i przełożonego

Oczekujemy:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki

Zadania:

Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług

Utrzymanie czystości w obiekcie

Prace porządkowe

Możliwa praca także na maszynach czyszczących

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę:

‌ Warszawa

Data dodania: 17/07/2019