Sprawdzone zlecenie – Opiekunka do pani Anneliese, 1250 euro/miesiąc

Cena: 5000.00 zł

Kontakt

Miejsce zlecenia: Memmingen
Preferowany czas zlecenia: 6 tygodni

Opis zlecenia:
Pani Anneliese (82 lata) cierpi na początki demencji. Seniorka ma problemy ze wzrokiem, jest mobilna, inkontynentna tylko w zakresie moczu. Ma problemy związane z niskim ciśnieniem oraz trawieniem. Ma ściśle określoną dietę. Co drugi dzień przychodzi do niej pielęgniarka.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka z synem i jego żoną w dużym domu. Opiekunka ma własny pokój i kuchnię, łazienkę zaś dzieli z podopieczną, która zamieszkuje oddzielny pokój na tym samym piętrze. Przy domu znajduje się duży ogród, w którym seniorka lubi spędzać czas. Opiekunka ma dostęp do internetu i Tv. W razie potrzeby, może liczyć na wsparcie ze strony rodziny.

Obowiązki Opiekuna:
- dbanie o porządek w pomieszczeniach zajmowanych przez siebie i podopieczną,
- pomoc w przygotowywaniu posiłków,
- pomoc w utrzymaniu prawidłowej higieny ciała,
- zmiana pieluchomajtek,
- towarzyszenie w codziennych czynnościach.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie z osobami chorymi i starszymi,
- referencje (warunek konieczny).

Zapewniamy:
- stawka 1250 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Data dodania: 01/08/2018