Specjalista ds. IT

Dla naszego klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Nr ref. IT/148/17

Najważniejsze obowiązki:

konfigurowanie oraz administrowanie siecią komputerową firmy,
zapewnianie bezpieczeństwa sieci komputerowej, wykrywanie i usuwanie awarii,
wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających działanie istniejących urządzeń oraz aplikacji sieciowych,
prowadzenie projektów IT związanych z rozbudową oraz modernizacją istniejącej infrastruktury,
wsparcie użytkowników sieci,
tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną.

Wymagania:

wykształcenie wyższe, preferowany kierunek informatyczny,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
znajomość urządzeń sieciowych CISCO (VLAN, Routing, LAG, ACL, VPN, Tunneling) - warunek konieczny,
szeroka wiedza z zakresu zarządzania sieciami LAN, WAN, WIFI,
umiejętność konfiguracji urządzeń aktywnych (SWITCH, ROUTER, ACCESS POINT, etc.),
znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows Server 2008, 2012 oraz Linux,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
samodzielność i zaangażowanie,
dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane:

certyfikat CCNA.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej organizacji,
możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie produkcyjnej,
możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz model premiowania i benefity.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017