specjalista ds. dokumentacji technicznej

Kadry CNC Sp. z o.o. szukają dla pracodawcy zajmującego się projektowaniem maszyn i urządzeń następującego kandydata:
(umowa bezpośrednio z pracodawcą)
Specjalista ds. przygotowania dokumentacji
Miejsce pracy: Katowice
KOGO SZUKAMY
Interesują nas osoby nie bojące się wyzwań i oczekujące odpowiedzialnej pracy w działanie, który ma duży wpływ na prawidłową realizację projektów badawczo-rozwojowych. Szczególnie doceniamy zaangażowanie, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, inicjatywę, a także zdolność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
Praca w naszym zespole to doskonała szansa na zdobycie praktycznego doświadczenia w produkcji maszyn!
Szczególnie gorąco zapraszamy studentów ostatniego roku studiów na kierunkach związanych z budową maszyn, metalurgią.
Również zapraszamy osoby chętne zrealizować u nas praktykę, a najlepszym gwarantujemy pracę w naszym zespole!
OPIS STANOWISKA
Praca jako specjalista ds. przygotowania dokumentacji polega na przygotowywaniu i wydawaniu dokumentacji technicznej na zgodność ze zleceniami, tworzenie wykazów odbiorów zespołów, maszyn i urządzeń, monitorowanie obiegu dokumentacji we wnętrz firmy itd.
Od tego jak efektywnie pracuje ten Dział zależy wydajność całej Firmy, dlatego zapraszamy jedynie osoby, które nie boją się przyjęcia takiej odpowiedzialności.
OFERUJEMY
1. Możliwości awansu poziomego lub pionowego i rozwoju zawodowego.
2. Czynny udział w realizacji projektów produkcyjnych budowy maszyn.
3. Nie pozostajemy obojętni na kreatywność, a przyszły pracownik może liczyć na przejrzyste warunki umowy.
5. Dla osób posiadających odpowiednie predyspozycje możliwość pracy na innych stanowiskach (rekrutacja wewnątrz firmy).
6. Możliwość poznania procesu projektowania i budowy maszyn dla przemysłu.
7. Zdobycie doświadczenie w zarządzaniu procesem obiegu dokumentacji i nie tylko….
WYMAGANIA
- znajomość rysunku technicznego
- znajomość zagadnień mechaniki, technologii budowy maszyn
- dokładność, skrupulatność i bardzo dobra organizacja (w związku z pracą przy dokumentacji)
- swoboda w obsłudze komputera, sprzętu biurowego, itp.
- silna motywacja do rozwoju zawodowego i osobistego
- dobra znajomość program SolidWorks lub pokrewne
- cn. 2 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku (praca z tworzeniem oraz obiegiem dokumentacji technicznej w firmie)
Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowanie się jedynie z wybranymi osobami .
Aplikację (wyłącznie CV ze zdjęciem) należy przesyłać na adres mailowy rekrutacja@kadrycnc.com.pl
Zdjęcie użytkownika Kadry CNC - praktyczne kursy CNC.

Data dodania: 24/05/2017 Zmodyfikowane: 25/05/2017

specjalista ds. dokumentacji technicznej specjalista ds. dokumentacji technicznej specjalista ds. dokumentacji technicznej