Przedstawiciel handlowy/Manager sprzedaży

Kancelaria Prawno - Finansowa PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel handlowy/Manager sprzedaży
Miejsce pracy : praca w terenie - cała Polska

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenie minimum średnie
- prawa jazdy kat. B
- znajomości branży budowlanej
- samodzielność
- znajomości języka angielskiego
- Ambicji, zaangażowania, łatwości nawiązywania kontaktów,
- mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku handlowym

Opis stanowiska pracy:
- odpowiedzialność za budowę sieci dystrybucji ( pozyskanie i obsługa partnerów handlowych)
- wprowadzenie na rynek produktów związanych z branżą budowlaną ( mini spa, zadaszenia tarasowe, tarasy, elewacje, ogrodzenia)

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych i szkolenia techniczne,
- niezbędne narzędzia pracy,
- przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie Cv na adres e-mail:rekrutacja@prawo-gdansk.pl z dopiskiem: Przedstawiciel handlowy/Manager sprzedaży lub kontakt telefoniczny: 58 585-80-45 od pon-piątek w godzinach 8.00-15.00

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz wszelkich innych realizowanych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Data dodania: 08/06/2018