Technik serwisu

Pensja: 3300 brutto Poznań

Kontakt

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
- bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń
- analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
- wykonywanie napraw i przeglądów technicznych maszyn, urządzeń i instalacji
- prowadzenie dokumentacji serwisowej

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne mile widziane
- znajomość zagadnień z zakresu HVAC będzie dodatkowym atutem
- umiejętność pracy zespołowej
- precyzja i dokładność w wykonywaniu pracy
- uprawnienia SEP grupa 1,2 i 3 E
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Proponujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
- interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole
- perspektywę rozwoju i możliwość kariery w firmie o stabilnej pozycji
- atrakcyjne systemy motywacyjne

Rozwiń się zawodowo - aplikuj na rekrutacja@bnconsulting.pl!

‌ Poznań

Data dodania: 25/06/2019