Technik Narzędzi

Naszym Klientem jest japoński producent silników elektrycznych, o produkcji na poziomie 1,4 mld szt. rocznie, co plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim i budową nowej fabryki w okolicach Krakowa, poszukujemy kandydatów gotowych do rozwoju na stanowisku:

TECHNIK NARZĘDZI
Lokalizacja: Bochnia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Obsługa maszyn skrawających (tokarka, frezarka, szlifierki i inne);
• Wykonywanie działań prewencyjnych zgodnie z planowanymi działaniami;
• Modyfikowanie i standaryzacja narzędzi takich jak: formy wtryskowe, wykrojniki, narzędzia zgrzewające, przyrządy montażowe;
• Współpraca z działami produkcji i inżynieryjnymi;
• Wdrażanie usprawnień i działań korygujących na terenie firmy;
WYMAGANIA
• Wykształcenie techniczne (min. zawodowe);
• Znajomość rysunku technicznego;
• Znajomość przyrządów pomiarowych;
• Dobra znajomość obróbki skrawaniem (obsługa frezarki, tokarki, szlifierki);
• Mile widziana znajomość języka angielskiego;

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• Atrakcyjną ofertę wynagrodzeniową;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole.

Zainteresowanych zapraszamy do wysłania CV na adres: mwieczorek@dpm.com.pl
Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

‌ Bochnia

Data dodania: 08/07/2019