SZLIFIERZ

Kontakt

BPS Solutions
Ul. Poezji 19
04-994 Warszawa
tel. 516600101
info@bps.com.pl

W związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: SZLIFIERZ

Zakres obowiązków:
• Obsługa szlifierek do płaszczyzn,
• Wykonywanie elementów szlifowanych zgodnie z dokumentacją techniczną,
• Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Oczekujemy:
• Wykształcenia min. zawodowego technicznego lub mechanicznego,
• Umiejętności czytania rysunków technicznych,
• Obsługi podstawowych przyrządów i narzędzi pomiarowych,
• Znajomości mechanicznej obróbki metali,
• Doświadczenie w pracy na stanowisku szlifierz.

Oferujemy:
• Stałą umowę o pracę po okresie próbnym
• Wysokie wynagrodzenie
• Stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i awansu
• Atrakcyjny system premiowy i motywacyjny
Praca dwuzmianowa + ewentualne nadgodziny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
lub kontakt telefoniczny: 516 600 101

Prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu zapisu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

‌ Warszawa ›› BPS-Solutions

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 18/06/2019

SZLIFIERZ