Stolarz - Mińsk Mazowiecki

Poszukujemy doświadczonych stolarzy meblowych do zakładu produkującego meble pod wymiar, głównie dla branży gastronomicznej i hotelowej. Praca z płytami wiórowymi, sklejką, okleiną, litym drewnem i elementami metalowymi z wykorzystaniem narzędzi manualnych i elektronarzędzi. Wynagrodzenie na początek od 16 do 19 zł netto, co daje wynagrodzenie między 3000 a 4000 zł netto. Praca w systemie jednozmianowym z możliwością nadgodzin.

ZADANIA I CELE:
- produkcja mebli na podstawie rysunku technicznego;
- przycinanie i skręcanie mebli;
- obsługa maszyn stolarskich;
- praca z litym drewnem oraz płytami wiórowymi, okleinowymi i sklejką.

WYMAGANIA;
- doświadczenie w pracy stolarza;
- samodzielność, dyscyplina i precyzja;
- obsługa elektronarzędzi: wkrętarki, frezerki, szlifierki;
- znajomość rysunku technicznego;

- dla osób spoza Polski - komunikatywna znajomość języka polskiego.

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- praca w oparciu o umowę o pracę;

- dopłata do biletów dla osób dojeżdżających;

- wsparcie w organizacji noclegu dla osób tego potrzebujących;
- praca w systemie jedno zmianowym.

‌ Warszawa ›› Lindleya Williama Heerleina
16

Data dodania: 17/04/2019