Specjalista ds. obróbki skrawaniem

Dla naszego Klienta, globalnej firmy z zagranicznym kapitałem, specjalizującej się w precyzyjnej obróbce metalu, poszukujemy Kandydatów gotowych do rozwoju na stanowisku:
Region wykonywanej pracy: Kędzierzyn-Koźle

Zakres zadań na stanowisku:
• Samodzielna obsługa maszyn,
• Kontrola i przestrzeganie ustalonych (zadanych) czasów produkcji, dokumentacji technologicznej,
• Regularna konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych, narzędzi i środków pomocniczych,
• Pomiary części według planu kontroli,
• Współdziałanie przy wykonywaniu planów nastawczych przy częściach nowych.

Wymagania:
• znajomość maszyn konwencjonalnych (tokarki, frezarki itp.) – wymóg konieczny,
• dyspozycyjność do pracy zmianowej,
• umiejętność posługiwania się rysunkiem oraz dokumentacją techniczną,
• dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Pracę stacjonarną,
• Nowoczesne zaplecze techniczne,
• Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku (firma o zasięgu globalnym),
• Możliwość nauki j. niemieckiego,
• Możliwość tymczasowej pracy w niemieckiej siedzibie firmy w ramach bieżącego zatrudnienia,
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

‌ Kędzierzyn-Koźle

Data dodania: 16/01/2020