Pracownik wzorcowni produktów

Sumitomo Electric Bordnetze to zespół blisko 38.000 pracowników w ponad 40 lokalizacjach, w kilkunastu krajach na świecie. Naszym klientem jest przede wszystkim Grupa Volkswagen ze swoimi markami Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe, Audi, Seat, Škoda, Bugatti i Porsche.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:
- Budowa wiązek elektrycznych.
- Przygotowanie dokumentacji.
- Weryfikacja długości przewodów, rozpisanie zgrzewów.
- Przygotowanie materiałów do budowy wiązki.
- Przygotowanie wiązek do wysyłki.
- Udział w uruchamianiu produkcji seryjnej.

Nasze wymagania:
- Wykształcenie min. zawodowe.
- Motywacja i chęć ciągłego rozwoju.
- Dynamika w działaniu, umiejętność pracy w zespole, wydajność i jakość.
- Operatywność, kreatywność, odpowiedzialność, komunikatywność.
- Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego/niemieckiego.

Czekamy na Twoją aplikację na stronie sebn-career.com lub poprzez e-mail, na adres: rekrutacja@sebn.com.

Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne oświadczasz, że zapoznałaś/eś się z „Obowiązkiem informacyjnym wobec kandydatów do pracy” obowiązującym w SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Walczaka 25, 66-400 Gorzów Wlkp. oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych na potrzeby bieżącej rekrutacji. Pełna treść „Obowiązku informacyjnego wobec kandydatów do pracy” znajduje się na stronie www.sebn.pl w zakładce „Kariera”.

Jeżeli wyrażasz zgodę udział w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. w Gorzowie Wlkp. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych celem przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

‌ Gorzów Wielkopolski

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 20/01/2023