Pracownik produkcji

Agencja Recrew HR dla jednego z klientów, poszukuje osób, na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Lokalizacja: GDAŃSK KOKOSZKI

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:
- umowę o pracę od początku współpracy
- pełne wdrożenie w nowe obowiązki- nie wymagamy doświadczenia
- pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
- Wynagrodzenie dwuskładnikowe: stawkę podstawową + premia oparta na frekwencji
- pracę w pełnym wymiarze godzin
- możliwość rozwoju zawodowego i stałej współpracy

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:
- wykrajaniem form za pomocą maszyn lub ręcznie w miękkich materiałach
- pakowaniem i klejeniem elementów
- drobnymi pracami magazynowymi

CZEGO OCZEKUJEMY OD IDEALNYCH KANDYDATÓW/KANDYDATEK:
- chęci do pracy
- ogólnej sprawności fizycznej
- dyspozycyjność

Chętne osoby prosimy o przesłanie CV na adres gdansk@recrewhr.pl w tytule wpisując nr ref. EURO/GDA

‌ Gdańsk

Data dodania: 28/06/2021