Pracownik produkcji

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji:
Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna
Główne zadania:
Prace manualne przy produkcji
Obsługa narzędzi na stanowisku pracy
Składanie opakowań i ekspozytorów reklamowych z tektury
Oczekujemy:
Zdolności manualnych, dbałości o szczegóły
Gotowości do pracy
Umiejętności pracy w zespole
Chęci do pracy

Oferujemy:
Stałą pracę w systemie jednozmianowym w godz 6-14:15 (w tym 2 przerwy)
Umowa zlecenie (po 3 miesiącach przejście bezpośrednio pod firmę na umowę o pracę)
Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny + 48 517 491 707 lub przesłanie CV na adres: p.rzepka@derksen-polska.pl

‌ Gliwice

Data dodania: 24/02/2020